Pretraga

O nama
Oglašavanje
Kontakti


Miroslava Damjanović | Co-founder

miroslava@buro247.rs


Nenad Janjatović | Co-founder & Publisher

nenad@buro247.rs


Milan Đačić | Co-founder & Editor-in-chief

milan@buro247.rs


Jelena Karakaš | Digital Editorial Director

jelena@buro247.rs


Manda Javorina | Beauty & Fashion Editor

manda@buro247.rs


Teodora Jeremić | Culture Editor

teodora@buro247.rs


David Gažo | Art Director

david@buro247.rs


Adresa:

 

Buro. Serbia 

 

Terazije 35, 11000 Beograd, Srbija