Povezano
U elegantnom prostoru Madlene, Lisca je 23. oktobra ispisala novo poglavlje svog identiteta. Lisca Woman Summit 2025 bio je mesto gde su se žene srele sa sobom – kroz razgovor, emociju i modu.


Pod temom „Živim svoj život“, Lisca je još jednom pokazala da nije samo brend donjeg rublja, već zajednica žena koje se međusobno inspirišu, podržavaju i ohrabruju da budu ono što jesu – iskrene, svesne, slobodne.



Tokom tri dinamična panela – „Zdravlje i telo: Briga o sebi je snaga“, „Moda i identitet: Stil sa stavom“ i „Influenseri i vizuelni identitet: Tvoja priča je dovoljna“ – govorilo se o ravnoteži između tela i duha, samopouzdanju i autentičnosti u digitalnom svetu.


Među učesnicima su bile Bojana Kesić, Ana Dornik, dr Aleksandra Radosavljević, dr Dejana Milojević, dr Tanja Radenkov Medenica, Marina Kotevski, Barbara Pungerčič Puntar, Suzana Perić, Jovana Petković, Stevan Radivojević, Marija Lakić, Stanko Budimkić, Tijana Milutinović, Nemanja Pantelić i Kristina Radenković, koji su svaki iz svog ugla dotakli temu ženske snage, ranjivosti i samoprihvatanja.



Poruka je bila jednostavna, ali snažna – briga o sebi je snaga, moda je emocija, a autentičnost je najlepši oblik slobode.

Završnica Summita donela je trenutak koji se pamtio – modnu reviju Suzane Perić x Lisca, u kojoj su se elegancija i senzualnost pretvorile u ritam života.
Kolekcija je prikazala „day-to-night“ koncept: stajling koji se lako transformiše iz dnevnog u večernji, baš kao i žena koja ga nosi – samouvereno, prirodno, bez potrebe za dozvolom.








Lisca Woman Summit je pokazao da moda nije samo estetika – ona je jezik povezanosti, hrabrosti i lične istine.
U vremenu u kojem svi jure savršenstvo, Lisca bira istinu, bliskost i emociju. Zato ovaj summit nije bio kraj – već početak pokreta.








✨ Lisca – od srca, srcem.



















